Par mums

Fix Price ir starptautisks mazumtirdzniecības veikalu tīkls visai ģimenei ar plašu preču klāstu par zemām fiksētām cenām.

Mēs piedāvājam mūsdienīgu veikala modeli visai ģimenei, kur ērts izkārtojums un košs formāts optimāli apvienojas ar plašu preču klāstu un patiešām zemu cenu visām precēm.

13 gadu laikā kompānija kļuva par līderi šāda formāta veikalu tīklos. Uz doto brīdi ir atvērti vairāk nekā 3900 veikali Krievijā, Kazahstānā, Gruzijā, Baltkrievijā, Latvijā, Kirgīzijā un Uzbekistānā.

Kad mūsu pircēji saka: “Nevaru noticēt, ka atradu ŠO Fix Price!” vai “Neticami, ka VISS maksā TIK LĒTI!” – tā ir labākā uzslava mums.

Kad mēs dzirdam līdzīgas atsauksmes, mēs zinām, ka esam izdarījuši savu darbu pareizi! Mēs esam daudz strādājuši, lai dāvātu jums neaizmirstamus iespaidus no iepirkšanās un padarītu mūsu veikalus par vietu, kur katru nedēļu visa ģimene izbauda kaut kā īpaša, interesanta un noderīga meklēšanu!

Mēs piedāvājam jums pašas nepieciešamākās sadzīves preces par ekstremāli zemām cenām! Mūsu veikalos var atrast produktus un dzērienus, kosmētiku un sadzīves ķīmiju, traukus, apģērbu, rotaļlietas, dāvanas un suvenīrus, grāmatas, preces svētkiem, dekoru un daudz ko citu!

Interesanti fakti par Fix Price

1 300 000 +
Pircēju katru dienu
iepērkas veikalos Fix Price
30
30 Fix Price veikali
atveras katru mēnesi
3900 +
ir atvērti 3900
Fix Price veikali